Napi evangélium

Felhasználók

Oldalainkat 12 vendég és 0 tag böngészi

Karitász csoport alakult

   

November 17-én megalakult az egyházközség Karitász csoportja. Árvai Ferenc atya vetítéssel egybekötött tájékoztatást adott a Főegyyházmegyében működő Karitász tevékenységéről és irányt mutatott a plébániai Karitász csoport megalakulásához. Dr.Mata István plébános az újonnan megalakult csoport vezetésével Bolgár Tamás István lelkipásztori kisegítőt bízta meg. Karitász tagok lettek: Obritovics Mária, LénártBalázs, Garami Lászlóné, Nagy Jánosné, Andrássy Istvánné, Mag Józsefné, Barkóczi Istvánné, Farkas Gáborné, Munteanu Emilia, Iván Béláné, Veres Béláné, Papp Józsefné, Szilágyi Ferencné, Nyárádi Miklósné, Pecze Sándorné, Baróczi Annamária, Szabó Katalin, Balogh Józsefné, Balogh Attila 

Egyházközségünk Karitász Csoportja december hónapban tartós élelmiszerrel szeretne támogatni rászoruló családokat. Ennek megvalósításához kérjük a kedves hívek anyagi támogatását. Az összegyűlt adományokból mi fogjuk megvásárolni az élelmiszert, így minden család azonos támogatásban részesül.  Adományokat fogadunk a plébánián, vagy  hátul a padok mögött lévő perselyben. Kérjük, gondoljunk azokra, akiknek gondot okoz, hogy mi kerüljön az ünnepi asztalra.

képek megtekintése